VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

Milé děti, vážení rodiče,

všechny Vás srdečně vítáme v rýmařovských mateřských školách. S některými se již známe z loňského školního roku, ostatní rády poznáme. Obzvlášť se těšíme na nové kamarády a přejeme jim, aby prožívaly dny v mateřské škole bez slziček a s úsměvem, aby se do mateřské školy těšily a byly spokojené.
Těšíme se také na spolupráci s Vámi, rodiči, na oboustrannou vstřícnost, toleranci a vzájemnou důvěru.

Věříme, že si společně užijeme rok plný poznávání, výletů, zábavy, učení a her.

Nejdůležitější informace k organizaci provozu MŠ:

1. Příchod dětí do všech MŠ je do 8:00 hod.
  2. Při vstupu do budovy je připravena pro rodiče dezinfekce na ruce.
  3. Roušky v naší oblasti nejsou povinné.
  4. Čestné prohlášení o bezinfekčnosti se nemusí vyplňovat a dokládat.
  5. Rodiče se zbytečně nezdržují v prostorách šatny a budovy MŠ (první týden je povolen vstup do tříd rodičům s dětmi).
  6. Z hygienických důvodů není dovoleno přinášet hračky z domova. Je povolen "plyšák" na spaní, který zůstane v MŠ, nebude se denně odnášet zpět domů.
  7. Rodiče nových dětí vyplní Evidenční list dítěte se všemi potřebnými údaji k dostupnosti rodičů (telefonní kontakty, e-mailové adresy...).

Další pokyny k provozu mateřských škol od 1.9.2020 naleznete ZDE

Božena Jarošová, ředitelka MŠ