Ukončení karanténního opatření v MŠ Jelínkova

ve čtvrtek 15. 10. 2020 končí karanténa třídy Červený klíč. Tento den se od 16:00 hod. bude celá budova mateřské školy (třídy, herny, sociální zařízení a chodby) dezinfikovat speciálním aerosolovým postřikem. Dezinfekci provedou profesionální hasiči.

Aby následná dezinfekce nebyla zbytečná, je zapotřebí nejen dodržovat nošení roušek, provádět dezinfekci rukou, ale také dohlédnout na to, aby do mateřské školy docházely děti jen zdravé.

Dodržování pravidel v době nouzových opatření platí nejen pro rodiče, ale i pro zaměstnance mateřské školy. Tímto děkujeme za jejich dodržování.

Od pondělí 19. 10. 2020 se děti ze třídy Červený klíč, kterým byla nařízena karanténa, mohou vrátit do mateřské školy, pokud jejich testy na Covid-19, jsou negativní. Je důležitá spolupráce s dětským lékařem - pediatrem.

Bližší informace čtěte na facebooku tříd.

Přejeme všem pevné zdraví a brzký návrat všech dětí do mateřské školy.