fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
E-mail: reditelstvi@msrymarov.cz

  •   Ochrana osobních údajů  •    Kontakty  •    Veřejné zakázky  •    O nás  •    Jídelníček  •    Dokumenty  •   

Karanténní opatření v MŠ 1. máje

Vážení rodiče,

na základě vyjádření bruntálského pracoviště Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje není třeba mateřskou školu z důvodu karanténního opaření u zaměstnanců MŠ uzavřít, ale provoz pouze omezit.


MŠ 1. Máje - provoz omezen do doby, než budou známy výsledky testů u zaměstnanců MŠ. Výsledky budou známy pravděpodobně ve středu 14. 10. 2020 (nebo ve čtvrtek?). Do té doby je provoz omezen na dvě třídy, kde budou s dětmi pracovat dvě stávající p. učitelky a na výpomoc (podle počtu dětí) přijdou pedagogové ze SVČ. Bližší informace budou postupně zveřejňovány na facebooku jednotlivých tříd.


Děkujeme za pochopení vzniklé situace a přejeme všem dětem, rodičům i zaměstnancům hlavně zdraví a brzké znovu zprovoznění mateřské školy.


Božena Jarošová, ředitelka