KARANTÉNA v MŠ 1. máje

posílám vám aktuální informace ke změně organizace provozu MŠ 1. máje.

• Vzhledem k situaci, kdy jsme dnes dostali informaci o tom, že jedna p. učitelka z 1. máje je pozitivní na COVID – 19, přechází většina učitelů do karantény a s tím souvisí omezení provozu MŠ 1. máje.

• Žádáme tímto rodiče, kteří si mohou ponechat děti doma, aby tak učinily.

• Pro rodiče, kteří tuto možnost nemají, zůstanou v provozu pouze dvě třídy – třída Veverek a Soviček.

• Děti z uzavřených tříd budou přesunuty do otevřených tříd.

• Žádáme rodiče o zodpovědné posouzení zdravotního stavu dětí, i členů celé rodiny a připomínám, že děti s jakýmkoliv příznakem onemocnění nebudou do MŠ přijaty.

• Karanténní opatření platí od 9. 10.

• O aktuálním stavu situace vás budeme informovat e-mailem nebo facebookem třídy.

Žádám o pochopení této situace, z personálních důvodů nelze zajistit větší kapacitu této MŠ.

Božena Jarošová, ředitelka MŠ