Podrobné informace k uzavření mateřských škol k 1.3.2021

na základě usnesení vlády č. 200, ze dne 26.2.2021 jsou budovy MŠ Revoluční, 1. máje a Janovice, od 1.3.2021 do 21.3.2021 UZAVŘENY!

V budově MŠ Jelínkova bude zajištěna nezbytná péče o děti ve věku od 2 - 10 let, pro rodiče zaměstnané v IZS, v sociálních službách a v provozech, určených usnesením vlády č. 212, ze dne 26.2.2021. Rodiče, kterých se to týká, byli telefonicky ředitelkou MŠ nebo zástupkyní, informováni.

Od pondělí 1.3. budou všechny děti ze stravy odhlášeny. Dětem, docházejícím v době krizového provozu, bude strava uhrazena Moravskoslezským krajem.

Žádost o ošetřovné si rodiče vyřizují samostatně, lze vyplnit na stránkách cssz.cz i elektronicky. Ředitelka tiskopis nevyplňuje, nepotvrzuje.
Odkaz ZDE

Distanční výuka pro budoucí prvňáčky bude nastavena od středy 3.3. Sledujte facebookové stránky, web MŠ s dalšími informacemi.

Děkujeme, přejeme dětem i rodičům hodně zdraví a trpělivosti v následujících dnech.