Uzavření mateřských škol pokračuje do 28. 3. 2021

dne 18. 3. 2021 vláda rozhodla o prodloužení uzavření mateřských škol, a to do 28. 3. 2021.

Mateřské školy v Rýmařově zůstávají uzavřeny, kromě MŠ na Jelínkové 3, z důvodu určené mateřské školy pro rodiče, zaměstnané v IZS, v sociálních službách,...

Nadále pokračuje pro budoucí prvňáčky povinné distanční vzdělávání. Vzdělávání se koná buď přes facebook, tištěnou formou, vyzvedávání si v určitý čas dané materiály v mateřské škole (na základě dohody s p. učitelkami).

Materiály (pracovní listy, zhotovené výrobky dětí, fotografie...) budou po skončení uzavření mateřských škol založeny do portfolií Vašich dětí.

Dětem i rodičům přejeme příjemné společné prožití jarních dní.