Ukončení karanténního opatření v MŠ Revoluční

Vážení rodiče, milé děti,

v pátek 13. 11. 2020 byla ukončena karanténa třídy Veverek. Mateřská škola Revoluční byla 10. 11. kompletně vydezinfikována speciálním aerosolovým postřikem, kterou provedli profesionální hasiči.

Aby následná dezinfekce nebyla zbytečná, je zapotřebí nejen dodržovat nošení roušek, provádět dezinfekci rukou, ale také dohlédnout na to, aby do mateřské školy docházely děti jen zdravé.

Dodržování pravidel v době nouzových opatření platí nejen pro rodiče, ale i pro zaměstnance mateřské školy. Tímto děkuji za jejich dodržování.

Od pondělí 16. 11. 2020 byla třída Veverek otevřená. Děti se mohou vrátit do mateřské školy, pokud jejich testy na Covid-19 byly negativní. Upozorňuji, že pokud se některé děti s nařízenou karanténou nedostavily na testy, veškerou zodpovědnost za porušování epidemiologického nařízení nesou rodiče. Tyto děti nemohou tento týden (od 16. 11., ne-li od středy 18. 11.) nastoupit do mateřské školy, musí zůstat ještě v karanténě a to do pátku 20. 11.

Aktuální informace čtěte na facebooku mateřské školy.

Přeji všem pevné zdraví a brzký návrat dětí do mateřské školy.