Uzavření škol k 14. 10. 2020 a provoz MŠ v době podzimních prázdnin

od 14.10. jsou základní školy uzavřeny pro všechny děti. Pro mateřské školy se stávající režim nemění.

Dále vás chci upozornit, že vláda podle usnesení č. 1, na pondělí a úterý 26. a 27. října 2020 stanovila dny volna. Tímto jsou prodlouženy podzimní prázdniny na celý týden.

Provoz jednotlivých budov mateřských škol v době podzimních prázdnin v týdnu od 26.10 - 30.10. bude následovný:

1. MŠ Janovice - celý týden uzavřena - provozně technické důvody (montáž nových elektroměrů .....)
  2. MŠ Jelínkova - celý týden uzavřena
  3. MŠ Revoluční - 26. a 27. 10. MŠ otevřena - 29. a 30. 10. MŠ uzavřena - provozně technické důvody (montáž stropních ventilátorů)
  4. MŠ 1. máje - celý týden (kromě 28.10. - státní svátek) MŠ OTEVŘENA

Připomínám, nahlaste si ve svých třídách u p. učitelek (pokud jste tak ještě neučinili), zda-li budou Vaše děti docházet v době podzimních prázdnin do mateřské školy a zda-li v době uzavření MŠ potřebujete své děti přeřadit do MŠ 1. máje.
Učiňte tak nejpozději do 21. 10.

Bližší informace čtěte na facebooku svých tříd.

Děkuji rodičům za spolupráci a za kolektiv zaměstnanců mateřských škol dětem i rodičům přeji poklidné a ve zdraví prožité podzimní prázdniny.

Božena Jarošová
Podzimní víla