Provoz jednotlivých mateřských škol od 18.5.2020

vedení Mateřské školy Rýmařov vám děkuje za spolupráci při zjišťování docházky dětí a jejich návratu do mateřských škol. Na základě zjištěných skutečností se budovy 18. 5. otevřou v omezeném provozu následovně:

• MŠ Jelínkova - obě třídy Zelený i Červený klíč
  • MŠ 1. máje - tři třídy - Lištičky, Sovičky, třídy Zajíčci a Veverky budou spojeni na Veverkách
  • MŠ Revoluční - děti ze třídy Zajíčků budou taktéž spojeni ve třídě Veverek
  • MŠ Janovice

Shrnutí nejdůležitějších informací:
  • Zákonný zástupce (přivádějící doprovod dítěte) musí v den nástupu dítěte do MŠ odevzdat třídní učitelce vyplněné Čestné prohlášení - ke stažení ZDE
  • Neshlukujte se v prostorách MŠ, dodržujte odstupy 2 m nejen v budově MŠ, ale i před budovou.
  • Roušky děti dětem v šatně sundejte a uložte do uzavíratelného sáčku.
  • Omezte pobyt v šatně MŠ na dobu nezbytně nutnou.
  • Nevstupujte do třídy MŠ.
  • Nenoste s dětmi hračky do MŠ.
  • Připravte děti na nový zvyk - před příchodem do třídy si umýt ruce mýdlem - kontroluje učitelka.
  • Vybavte své děti dostatkem vhodného oblečení i obutí na školní zahradu.

Děkujeme za zodpovědný přístup a respektování nastavených podmínek provozu mateřských škol.

Božena Jarošová
ředitelka MŠ