Ukončení karanténního opatření v MŠ 1. máje

velmi dobrá zpráva pro nás pro všechny.

Všichni zaměstnanci mateřské školy 1. máje (pedagogové i provozní), kteří byli na základě nařízení krajské hygienické stanice v Bruntále od pátku 9. 10. 2020 v karanténě, mají negativní výsledky.  :-)

Ve středu 14. 10. 2020 od 16:00 hod. se bude celá budova mateřské školy (třídy, herny, sociální zařízení a chodby) dezinfikovat speciálním aerosolovým postřikem. Dezinfekci provedou profesionální hasiči.

Aby následná dezinfekce nebyla zbytečná, je zapotřebí nejen dodržovat nošení roušek, provádět dezinfekci rukou, ale také dohlédnout na to, aby do mateřské školy docházely děti jen zdravé.

Dodržování pravidel v době nouzových opatření platí nejen pro rodiče, ale i pro zaměstnance mateřské školy. Tímto děkujeme za jejich dodržování.

Ředitelka mateřské školy děkuje rodičům za omluvení dětí z docházky do mateřské školy v době nařízené karantény. Zvládli jsme tuto nelehkou situaci díky vašemu pochopení a s pomocí Střediska volného času a jejich zaměstnanci.

Na návrat dětí do mateřské školy se těšíme  pondělí 19. 10. 2020.