Karanténní opatření v MŠ 1. máje a MŠ Jelínkova

na základě vyjádření bruntálského pracoviště Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje není třeba mateřské školy z důvodu karanténního opaření u zaměstnanců MŠ uzavřít, ale provoz pouze omezit.

MŠ 1. Máje - provoz omezen do doby, než budou známy výsledky testů u zaměstnanců MŠ. Výsledky budou známy pravděpodobně ve středu 14. 10. 2020 (nebo ve čtvrtek?). Do té doby je provoz omezen na dvě třídy, kde budou s dětmi pracovat dvě stávající p. učitelky a na výpomoc (podle počtu dětí) přijdou pedagogové ze SVČ. Bližší informace budou postupně zveřejňovány na facebooku jednotlivých tříd.

MŠ Jelínkova - provoz omezen na jednu třídu, kde s dětmi budou pracovat dvě stávající p. učitelky. Třída Červený klíč je v karanténě, uzavřena do 15.10.2020. Bližší informace čtěte na facebooku svých tříd.

Děkujeme za pochopení vzniklé situace a přejeme všem dětem, rodičům i zaměstnancům hlavně zdraví a brzké znovu zprovoznění mateřských škol.