Otevření mateřských škol od 12. 4. 2021

přinášíme informace k otevření mateřských škol na základě rozhodnutí vlády.

Od 12. 4. 2021 se MŠ otevře pro děti s povinným předškolním vzděláváním a pro děti, vztahující se na ně výjimka (viz příloha). Děti, které v současné době navštěvují určenou mateřskou školu na Jelínkové (děti rodičů pracující v IZS, soc. službách...), se vracejí do svých kmenových MŠ.

Prosíme rodiče o řádné přečtení přílohy ohledně nástupu dětí do MŠ a předání informací p. učitelkám přes facebookovou skupinu, e-mailem nebo telefonicky. Dětem, které v pondělí do MŠ nastoupí, je třeba přihlásit stravu, učiňte tak nejpozději v pátek 9. 4. 2021 (v současné době je všem dětem strava odhlášena).

V případě nejasností, dotazů, volejte ředitelce MŠ.