Pokračování uzavření MŠ, aktualizace informací

mateřské školy zůstávají dle nařízení vlády po dobu nouzového stavu do 30. 4. 2020 UZAVŘENÉ.

Sledujte informace na webu, na facebooku mateřských škol.

Vzhledem k uzavření mateřských škol nebyla na měsíc květen účtována platba za školné. Školné za měsíc březen a duben bude vyúčtováno až po otevření mateřských škol.

S přáním krásných jarních dní

Božena Jarošová

(aktualizace 17. 4. 2020)

vládní nařízení prodlužuje nouzový stav do 30. 4. 2020.

Mateřské školy prozatím zůstávají uzavřené. Sledujte informace na webu, na facebooku mateřských škol.

Na webové stránce www.strava.cz si prosím odhlaste stravu svého dítěte do pátku 17.4.2020. V případě potřeby pomoci volejte VŠJ p. Pacvoňové, tel: 728 708 516.

Přeji všem pěkné jarní dny.

(aktualizace 9. 4. 2020)

Vážení rodiče, milé děti,

vzhledem k rozhodnutí vlády o prodloužení omezení pohybu a platnost mimořádných opatření do 11. 4. 2020, se po jednání se zřizovatelem uzavření mateřských škol prodlužuje k témuž datu.

V případě změn vás budeme včas informovat.

ODHLASTE si prosím do pátku 10. 4. 2020 stravu na www.strava.cz. V případě potřeby pomoci volejte vedoucí školní jídelny, p. Pacvoňové, tel: 728 708 516.

Přejeme vám všem pevné zdraví.